Concerts

Coming up :

2022

19.8.2022 | 14:00 Concert Klassiek voor iedereen, Classiqe pour tous!
Initiative Citoyenne Contrat de Quartier Durable Wiels-sur-Senne
Burgerinitiatief Duurzaam Wijkcontract Wiels-a/d-Zenne
Esplanade Divercity, Vorst/Forest

23.8.2022 | 11:00 Rencontres Musicales Internationales d’Enghien
Concert pour les enfants

25.8.2022 | 12:15 CONCERT – Festival Midis-Minimes, Bruxelles
F. Schubert – Quartettsatz D.703
R. Schumann – Quatuor No.1 en la mineur, op. 41 n°1

26.8.2022 | 12:15 CONCERT- Festival Zomer van St-Pieter
F. Schubert – Quartettsatz D.703
R. Schumann – Strijkkwartet No.1 in la klein, Op. 41 no.1

27.8.2022 | 20:00 Festival Cour Klassiek
Speelplaats/Cour GBS De Puzzel, 1190 Brussel


Past …

17.7.2022 | Walden Festival
13:00 | Concert 1 : Malinconia
Peteris Vasks – Strijkkwartet n° 5, deel 2 So distant…, yet near
Walter Hus – Strijkkwartet n° 6 Malinconia, delen 4 & 5
Tim Vandenbergh – Leielandschaap in de sneeuw, delen 2 & 4
Ludwig van Beethoven – Strijkkwartet opus 18 n° 6, deel 4 Malinconia
15:00 | Concert 2: La vague
Walter Hus – Strijkkwartet n° 5 La Vague, delen 3 & 5
Maurice Ravel –Strijkkwartet, deel 2
Walter Hus – Five to five
17:00 | Concert 3: Malinconia
Peteris Vasks – Strijkkwartet n° 5, deel 2 So distant…, yet near
Walter Hus – Strijkkwartet n° 6 Malinconia, delen 4 & 5
Giuliano Bracci – Une petite fleur bleue (naar Frescobaldi, Fiore Musicale)
Ludwig van Beethoven – Strijkkwartet opus 18 n° 6, deel 4 Malinconia

15.6.2022 | 20:00 Listen, there is so much beauty to save
Concert in support of the Ukranian people
La Cambre Abbey, 1050 Ixelles

10.6.2022 | Tik & Tokkel – GC Everna, Evere

9.6.2022 | CONCERT – ARTS² – Ecole Supérieure de Arts, Mons
Compositions d’étudiants de la classe d’écritures de Thomas Foguenne

3.6.2022 | 20:00 CONCERT – TW Classics 1190
L. van Beethoven – String Quartet Op. 18 no.6
L. Ginoux – Quatuor à Cordes No.2 “Bleu Silence”
W. Hus – Five to Five
GC Ten Weyngaert, 1190 Vorst/Forest

2.6.2022 | 9:30, 11:00 & 13:30 Tik & Tokkel – GC Ten Weyngaert, Vorst

1.6.2022 | 14:00 Miro Classics (Try-Out)
Beethoven, Ginoux, Hus

23.5.2022 | Conférénce – ARTS² Ecole Supérieure des Arts, Mons
Classe Analyse & écritures de Thomas Foguenne

20.5.2022 | 9:30, 11:00 & 13:30 Tik & Tokkel – GC Nekkersdal, Laken
19.5.2022 | 9:30, 11:00 & 13:30 Tik & Tokkel – GC De Vaartkapoen, Molenbeek
12.5.2022 | 9:30, 11:00 & 13:30 Tik & Tokkel – GC De Rinck, Anderlecht

20.3.2022 | 11:00 Schumann, Bracci, Vasks
Jong Artistiek Talent vzw – Stedelijk Conservatorium, Hasselt

18.3.2022 | 20:00 Schumann, Bracci, Vasks
TW Classics 1190 – GC Ten Weyngaert, Vorst/Forest

18.3.2022 | 9:30, 11:00 & 13:30 Tik & Tokkel – GC De Kroon, St-Agatha-Berchem

16.3.2022 | 14:00 Schumann, Bracci, Vasks (Try-Out)
LDC Miro, 1190 Vorst/Forest

14.3.2022 | Conférénce – Classe Analyse & écritures de Thomas Foguenne
ARTS² – Ecole Supérieure de Arts, Mons

11.3.2022 | 9:30, 11:00 & 13:30 Tik & Tokkel – GC Ten Noey, St-Joost-ten-Node
25.2.2022 | 9:30 & 11:00 Tik & Tokkel – GC Elzenhof, Elsene – POSTPONED
24.2.2022 | 9:30, 11:00 & 13:30 Tik & Tokkel – GC Op-Weule, St-Lambrecht’s-Woluwe

21.2.2022 | Conférénce – Classe Analyse & écritures de Thomas Foguenne
ARTS² – Ecole Supérieure de Arts, Mons

18.2.2022 | 10:30 & 13:30 Tik & Tokkel – GC De Zeyp, Ganshoren – PREMIÈRE

11.2.2022 | 20:00 Sibelius, Vandenbergh – GC Ten Weyngaert, Vorst/Forest
9.2.2022 | 14:00 Sibelius, Vandenbergh – LDC Miro, Vorst/Forest (Try-out)

28.1.2022 | 9:30, 11:00 & 13:30 Tik & Tokkel – GC Everna, Evere – POSTPONED
21.1.2022 | Tik & Tokkel – GC Ten Weyngaert, Vorst (Try-out)

2021

3.12.2021 | 19:00 & 20:30 Mozart, Knigge – GC Ten Weyngaert, 1190 Vorst/Forest
1.12.2021 | 14:00 Mozart, Knigge – LDC Miro – 1190 Vorst/Forest (try-out)

26.11.2021 | Bibnocturne
Gemeentelijke Nederlandstalige Bibliotheek, 1190 Vorst/Forest

1.10.2021 | 20:00 Hus, Ravel
TW Classics 1190 – GC Ten Weyngaert, 1190 Vorst/Forest

1.10.2021 | 14:30 Hus, Ravel
Huize St-Monika / Maison Ste-Monique, 1000 Brussel/Bruxelles

30.09.2021 | 18:00 Hus, Ravel – Try-out
Oude Atoma-fabriek/Ancienne usine Atoma, 1190 Vorst/Forest

30.09.2021 | 14:00 Hus, Ravel
TW Classics voor Klassen – GBS De Puzzel
GC Ten Weyngaert, 1190 Vorst/Forest

13.09.2021 | Mendelssohn, Bracci
Château de Promenois, Jouey, France

28.08.2021 | 20:00 Klassiek op de Koer / Cour Classique
Nuñez, Borodin, Piazzolla
Koer/Cour GBS De Puzzel, Rue du Monténégrostraat 166, 1190 Vorst/Forest
#StaycationBXL

27.08.2021 | 14:30 Nuñez, Borodin, Piazzolla
Huize St-Monika/Maison Ste-Monique, 1000 Brussel/Bruxelles
#StaycationBXL

26.08.2021 | Zenne Duo – Mozart, Martinu, Bach.
Résidence Fuchsias, 1080 Brussel/Bruxelles
Chamber Music for Europe

15.08.2021 | Karreveld Classic !
Haydn, Bracci, Mendelssohn
Château du Karreveld, 1080 Brussel/Bruxelles

11.08.2021 | Zenne Duo – Mozart, Martinu, Bach.
Résidence Clos St-Rémi, 1080 Brussel/Bruxelles
Chamber Music for Europe

3.08.2021 | Zenne Duo – Mozart, Martinu, Bach.
Résidence Van Zande, St-Jans-Molenbeek-St-Jean
Chamber Music for Europe

19.06.2021 | 18:00 Mendelssohn, Bracci
Koer/Cour GBS De Puzzel, Rue du Monténégrostraat 166, 1190 Vorst/Forest
TW Classics 1190

18.06.2021 | 14:30 Mendelssohn, Bracci
Huize St-Monika/Maison Ste-Monique, 1000 Brussel/Bruxelles

17.06.2021 | 12:15 Mendelssohn, Bracci
Gare Maritime, 1000 Brussel/Bruxelles
Chamber Music for Europe

16.06.2021 | Mendelssohn, Bracci (try-out)
LDC Miro, 1190 Vorst/Forest

8.06.2021 | Zenne Duo – Mozart, Martinu, Bach.
Résidence Vivaldi, Molenbeek
Chamber Music for Europe

2020

13.12.2020 | TW Classics 1190’s Beethoven Festival !
14:30 | Beethoven – Op. 132
20:00 | Beethoven & Vandenbergh
Live online HD streaming

10.12.2020 | TW Classics voor Klassen
St-Augustinusschool Vorst

09.12.2020 | 14:00 Vandenbergh//Beethoven (Try-out)
LDC Miro, 1190 Vorst//Forest
Cancelled due to Covid-19

06.12.2020 | 18:00 Schumann//Hus
La Tricoterie, 1060 Brussel//Bruxelles
Cancelled due to Covid-19

29.10.2020 | 14:00 Schumann//Beethoven (Try-out)
Huize St-Monika//Maison St-Monique, 1000 Brussel//Bruxelles
Cancelled due to Covid-19

28.10.2020 | 14:00 Schumann//Beethoven (Try-out)
LDC Miro, 1190 Vorst//Forest
Cancelled due to Covid-19

27.09.2020 | 17:00 Beethoven Op. 132
Slotconcert/Concert de Clôture Kermesse Communa
Axima, Rue du Monténégrostraat 144, 1190 Vorst/Forest

26.09.2020 | 20:00 – Beethoven Op. 132
St-Denijskerk/Eglise St-Denis, 1190 Vorst/Forest

24.09.2020 | 14:00 – Beethoven Op. 132
Huize St-Monika/Maison Ste-Monique, 1000 Brussel/Bruxelles

23.09.2020 | 14:00 – Beethoven Op. 132
LDC Miro, 1190 Vorst/Forest

27.08.2020 | 14u30 Zenne Trio – Beethoven, Bach/Mozart
Huize Sint-Monika/Maison Sainte-Monique, 1000 Brussel/Bruxelles
Private Event

21.08.2020 | 15:00 & 18:00
L’été des artistes Forestois ! / Een zomer vol kunst uit Vorst !
Zenne Duo – Mozart, Martinù, Händel/Halvorsen
Espace Séniors – Divercity, 1190 Vorst/Forest

20.08.2020 | 19:00 – Hello Summer : Enjoy the City > Zebra Plan
Zenne Trio – Beethoven, Bach/Mozart
Stad Brussel/Ville de Bruxelles & Chamber Music for Europe
Grote Zavel, 1000 Brussel/Grand Sablon, 1000 Bruxelles

30.07.2020 | 18:30 – Concerts Déconfinés – Festival Spontané
New York 1947 – Zenne Duo
BeHere, Laeken

22.06.2020 | 15:30 – Zenne Duo
Chamber Music for Europe
Résidence “Mettewie”, Molenbeek

16.06.2020 | 15:30 – Zenne Duo
Chamber Music for Europe
Résidence “Clos St-Rémi”, Molenbeek

15.06.2020 | 17:00 – Zenne Duo
Musiques Nouvelles/M.A.R.S.
Foyer St-Joseph, Mons

29.05.2020 | 20:00 – TW Classics 1190
GC Ten Weyngaert, Vorst/Forest
Cancelled due to COVID-19

28.05.2020 | TW Classics voor Klassen
GC Ten Weyngaert, Vorst/Forest
Cancelled due to COVID-19

27.05.2020 | 14:00 – Miro Classics (Try-Out)
LDC Miro, Vorst/Forest
Cancelled due to COVID-19

29.03.2020 | 11:00 – Sibelius // Vandenbergh
Atelier Stief Desmet, Bachte-Maria-Leerne
Cancelled due to COVID-19

27.03.2020 | 20:00 – TW Classics 1190
Sibelius // Vandenbergh
GC Ten Weyngaert, Vorst/Forest
Cancelled due to COVID-19

26.03.2020 | 14:00 – Sibelius // Vandenbergh
TW Classics voor Klassen > Parkschool Vorst
GC Ten Weyngaert, Vorst/Forest
Cancelled due to COVID-19

25.03.2020 | 14:00 – Sibelius // Vandenbergh (Try-out)
LDC Miro, Vorst/Forest
Cancelled due to COVID-19

20.03.2020 | 19:00 Vernissage Expo Wilco Bosems: BINNENBUITEN/INTÉRIEUREXTÉRIEUR
GC Ten Weyngaert, Vorst/Forest
Cancelled due to COVID-19

02.02.2020 | 19:00 – Schumann // Ristic
Art Base, Brussels

31.01.2020 | 20:00 – TW Classics 1190
Schumann // Ristic
GC Ten Weyngaert, Vorst

29.01.2020 | 14:00 – Miro Classics (Try-Out)
Schumann // Ristic
LDC Miro, Vorst

2019

22.11.2019 | 20:00 Schubert // Hus – GC Ten Weyngaert, Vorst/Forest
21.11.2019 | 14:00 – TW Classics voor Klassen > GBS De Wereldbrug
Schubert // Hus
– GC Ten Weyngaert, Vorst/Forest
20.11.2019 | 14:00 – Schubert // Hus – LDC Miro, Vorst/Forest (try-out)

26.10.2019 | Bib-Brunch QuartierWielswijk – Zenne Duo
Gemeentelijke Nederlandstalige Bibliotheek, Vorst/Forest

12.10.2019 | Forest Noire – Dudenpark, Vorst / Parc Duden, Forest

22.09.2019 | Brahms // Bracci – La Tricoterie, St-Gillis/St-Gilles

22.09.2019 | Balcons Sonores / Balkonmuziek – Vorst/Forest

20.09.2019 | Brahms // Bracci – GC Ten Weyngaert, Vorst/Forest
18.09.2019 | Brahms // Bracci (Try Out) – LDC Miro, Vorst/Forest

22.03.2019 | Schumann // Widmann – GC Ten Weyngaert, Vorst/Forest
21.03.2019 | Schumann // Widmann – TW Classics voor Klassen – GC Ten Weyngaert, Vorst/Forest
20.03.2019 | Schumann // Widmann – LDC Miro, Vorst/Forest